Poznajcie EnerEko!

Spółka EnerEko założona została przez dwóch wspólników Arkadiusza Żukowskiego oraz Grzegorza Pieńkowskiego.

Obaj wspólnicy działają w branży mieszkaniowo budowlanej już od kilkunastu lat. Spółka jest naturalną kontynuacją spółki Ener Eco S.C. którą wspólnicy założyli w 2012 roku, do niej w 2017 roku dołączyła Sylwia Szulc. Obecnie wspólnicy zdecydowali się na powrót do dwuosobowej działalności stąd nowa nazwa.

Arkadiusz Żukowski prowadzi działalność nieprzerwanie od 2004 roku. Doświadczenie zdobyte w trakcie jego pracy w branży  budownictwa, obrocie nieruchomościami oraz kredytów hipotecznych oraz wiedza zdobyta na studiach ekonomicznych procentuje teraz w działalności spółki. Podobnie jak doświadczenie drugiego ze wspólników Grzegorza Pieńkowskiego prowadzącego działalność nieprzerwanie od 2010 roku budując w tym czasie kilkadziesiąt domów i wykańczając je pod klucz.

Misja firmy to budowa ekologiczna z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, nasze budynki charakteryzuje energooszczędność oraz dbałość o detale. Wszystko to próbujemy osiągnąć przy maksymalnie zoptymalizowanych nakładach finansowych. Dzięki temu możemy Państwu zaoferować najkorzystniejszą ofertę na rynku w stosunku cena do jakość.

EnerEko - eedom.pl - mieszkania na sprzedaż Zielonka

Zaobserwuj nasze Social Media!