Osiedle „ Apartamenty Ossowska”

Osiedle „ Apartamenty Ossowska” to przedsięwzięcie mieszkaniowe powstające w prężnie rozwijającym się rejonie Zielonki. Inwestycję tworzą kameralne, jednopiętrowe budynki w zabudowie bliźniaczej oraz wolnostojące o przyjaznej architekturze, dla których zaprojektowano ciekawe jasne, neutralnie kolorystycznie elewacje, podzielone stylistycznie na mniejsze fragmenty, sprawią że będą one wyglądały jak zespoły oddzielnych klimatycznych kamieniczek. Wyrafinowania projektowi dodadzą wysokiej jakości materiały wykończeniowe. Kameralna zabudowa osiedla harmonijnie współgra z naturalną roślinnością i krajobrazem otoczenia.

40 komfortowych mieszkań

W ofercie znajdują się 36 trzypokojowych mieszkań o przemyślanych rozkładach i powierzchniach liczących 58,35 m kw (dolne mieszkania)  i 62,05 m kw (górne mieszkania) , 4 mieszkania czteropokojowe (dolne o powierzchni 75,65 a górne o powierzchni 80,42 m kw) . Do wszystkich mieszkań parterowych przynależą zielone ogródki o pow ok.120 m2 zaś do tych zlokalizowanych na piętrach – wygodne 11 m kw tarasy.

Niska, prosta zabudowa, wyeliminowanie barier architektonicznych oraz zastosowanie przez dewelopera zasady „złotego środka”, która wyraża się w połączeniu innowacyjności, funkcjonalności i przemyślanych rozwiązań,  stanowią o zaletach inwestycji.

EnerEko - eedom.pl - mieszkania na sprzedaż Zielonka

osiedle składające się
z 40 mieszkań

EnerEko - eedom.pl - mieszkania na sprzedaż Zielonka

mieszkania trzy
i czteropokojowe

EnerEko - eedom.pl - mieszkania na sprzedaż Zielonka

zielony ogródek 
lub wygodny taras

EnerEko - eedom.pl - mieszkania na sprzedaż Zielonka

niska, prosta
zabudowa

Wirtualna Makieta

Budowa osiedla

Realizacja Osiedle „ Apartamenty Ossowska” została rozłożona na III etapy. Budowa rozpoczęła się od ulicy Ossowskiej, w pierwszym etapie realizowanych będzie 14 mieszkań. Docelowo na Osiedlu ma powstać 40 mieszkań w niskiej zabudowie, zagospodarowane tereny zielone, miejsca postojowe urozmaicone elementami małej architektury.

Etap I

Etap II

Etap III

Wizualizacje budynków

Wizualizacje wnętrz