Rezydencje Podleśna

To pięć domów w kameralnej, niskiej zabudowie bliźniaczej, otoczone zielenią i spokojem. Każdy dom posiada duży ogródek oraz miejsca parkingowe. Nowoczesne kontrastowe czarno – białe elewacje wraz z drewnianymi elementami dodają elegancji i tworzą ponadczasowy wygląd. Domy budowane z wysokiej jakości materiałów oraz wykańczane w najwyższym standardzie, co czyni je najlepszą inwestycją na bardzo długie lata. Wybór ekologicznego, efektywnego i bezpiecznego sposobu ogrzewania to jeden z naszych priorytetów związanych z budową domów. Zapewnienie maksymalnego komfortu cieplnego naszym Klientom jest dla nas bardzo ważne, dlatego w Rezydencjach Podleśna zdecydowaliśmy się na instalację pomp ciepła, które charakteryzują się wysoką efektywnością energetyczną.

 

Inwestycja „ Rezydencje Podleśna” już w sprzedaży!

Każdy dom zaprojektowany został z najwyższą starannością. Pomieszczenia rozplanowane z dbałością o każdy szczegół, w trosce o zadowolenie i poczucie komfortu przyszłych właścicieli. 

Zaprojektowane domy charakteryzują się bardzo dużymi ogródkami, dużym nasłonecznieniem, energooszczędnością, niskim współczynnikiem przenikalności ciepła, ekonomicznym ogrzewaniem podłogowym a także wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości. 

EnerEko - eedom.pl - mieszkania na sprzedaż Zielonka

5 komfortowych
domów

EnerEko - eedom.pl - mieszkania na sprzedaż Zielonka

domy 
 czteropokojowe

EnerEko - eedom.pl - mieszkania na sprzedaż Zielonka

duży ogródek
do każdego domu

EnerEko - eedom.pl - mieszkania na sprzedaż Zielonka

niska zabudowa otoczona zielenią i spokojem

Wirtualna Makieta

Wizualizacje budynków

Wizualizacje wnętrz